Welcome to GGWAdvice

Related questions

0 votes
0 answers
0 votes
0 answers
0 votes
0 answers
0 votes
0 answers
0 votes
0 answers
Welcome to GGWAdvice, where you can ask questions and receive answers from other members of the community. Don't forget out main site Gay Guide World, the leading interactive international directory of all things gay. Also our great LGTBI network, free without ads, GGW Network

Share this question

Oddychający w porównaniu z buty co dokładnie?

0 votes

Jest to obuwie, które może pokonywać łagodne ścieżki, brudne autostrady, a także chodnik. Wizualnie istnieje nieformalny pazazz z dobrym topem ze skóry bydlęcej (skóra nubukowa), który może być godny rozmowy, jeśli zdecydujesz się rozważyć tego rodzaju ścieżkę, aby wieczorem w dół miasta Omaha.

Yeehaw! … Chociaż może unikaj sq. taniec. Prawdopodobnie bardzo łatwo poruszysz dobre kostki Adidas EQT Basket ADV ze względu na faktyczną wysokość butów Adidas Falcon ZIP.

Podobnie jak w przypadku wszystkich ocen na tej stronie, muszę być prawdomówny. Cieszę się, że nieszablonowy komfort i łatwość nie jest kryterium kwalifikującym w odniesieniu do oceny, po prostu dlatego, że miałam trudności z naciskaniem, aby wykonać znacznie więcej kilometrów. Jednak ponieważ dodatkowe kilometry w górę, byliśmy znacznie bardziej zdumiony tym, jak bardzo zaczynaliśmy od takich rodzajów obuwia.

Oto powód, dla którego: Rzeczywista wersja GTX zawiera sprytny (żargon z Minnesoty w odniesieniu do dość schludnego) wodoodporny top. Ponieważ wcześniej wspomniano, jest wykonany ze skóry nubukowej, która jest… stylowa… Przypuszczamy… również z pewnością zapewniał ogólne powody wydajnościowe. Ze względu na tyłek GORE-TEX, to szczególne obuwie było wyjątkowo oddychające, buty Adidas NMD również oddychające - w rzeczy samej, pomimo wierzchu na bazie skóry! Oddychający w porównaniu z tym, co dokładnie? Ładnie, jest o wiele bardziej oddychający w porównaniu do wielu dostępnych regularnych cholewek. Czy wskazujemy, że jest to ekstrawaganckie na bazie skóry?

Dodatkowo, dzięki czemu tyłek GORE-TEX, a także łatwo wyściełana podszewka, moja osobista stopa pozostała wygodna. Przeszliśmy przez kolanowe opady śniegu, błoto Buty Adidas Originals Falcon ZIP EF1969 Damskie Jasny niebieski / Biały pośniegowe, lodowce, temperatury poniżej zera i tak dalej. Po wszystkich tych operacjach moja osobista stopa była bardzo przytulna.

Oto największy szok dla tego GTX o zmniejszonej opozycji: od prawie 15 uncji (szok sam w sobie), ten szczególny but obuwia jest naprawdę elegancką podróżą! Prawa i przepisy Newtona związane z ruchem wydają się być dokładne! Wykorzystaliśmy to konkretne obuwie poprzez rutynowe czynności (od 5 do 30 / mi tempa) buty Adidas NMD CS1 PK, a nawet do 15 mil włącznie pełny zakres związany z problemami w sezonie zimowym. Rzeczywisty meta-rocker na wczesnym etapie rzeczywiście utrzymuje osobę poruszającą się efektywnie. Wysoki stos związany z organizacją piany CMEVA pomoże również z kilkoma reakcjami. Gdy pianka była tylko trochę o wiele bardziej miękki, w końcu byłby elegancki Cadillac Escalade.

asked Apr 8 in lifestyle by brawoed (1,040 points)  
    

Please log in or register to answer this question.

...